KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051141
nr 1305 1141
Alvar Hård
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Mallorca. Signerad. Olja på duk, 50x70 cm
Alvar Hård, född 1918, Torsåker, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:33:23
3/2 14:23:07